Content

POLECAM:

POLECAM:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.motherlove.pl <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
środa, 21 października 2015

Sprawdzone sposoby jak ujarzmić lęk przed porodem - taki pomysł

Siedzę i piszę, i piszę, i piszę tego posta, i wcale jeszcze nie skończyłam, choć koniec już widać.
Chciałam podzielić się z Wami przerabianymi przeze mnie już po raz drugi wskazówkami jak oswoić lęk przed porodem (których skuteczność osobiście potwierdzam!) i doszłam do wniosku, że zaproponuję Wam to w niestandardowej, łatwo przyswajalnej formie.

Zanim opowiem o formie, dodam tylko, że przed zbliżającym się drugim porodem mój proces oswajania lęku i przygotowań do porodu jest jeszcze bardziej kompleksowy, niż miało to miejsce za pierwszym razem. A myślałam, że już bardziej się nie da ;-)

Z czego to wynika?
Po urodzeniu Tosieńki, a przed zajściem w drugą ciążę, w powrocie do formy fizycznej wspomagał mnie mój trener personalny (który z resztą mam wrażenie, że zaproponowaną wówczas dietą i treningiem nieźle rozbujał moją i mojego Męża płodność ;-) Śmiem tak twierdzić, gdyż starania o drugą pociechę wyglądały jak wyglądały :-P Pisałam o tym co nieco TUTAJ). Piotrek, z racji tego że specjalizuje się w treningu kobiet, podzielił się także ze mną wskazówkami przydatnymi w ciąży, takimi jak np.: 
  • jak radzić sobie z bolącym kręgosłupem, który w połowie ciąży cholernie mi doskwierał, 
  • podpowiedział ćwiczenia przygotowujące ciało do sprawnego porodu.
Stąd też pomysł, by tej niezwykle wartościowej wiedzy nie zatrzymywać tylko dla siebie, a podzielić się nią z Wami, łącząc tym samym moją wiedzę i doświadczenie z zakresu rozwoju osobistego, mentalnego, z wiedzą i doświadczeniem Piotrka, dotyczącą treningu fizycznego.

Lista wskazówek jest tak długa, że zdecydowanie łatwiej będzie przyswoić je małymi porcjami.
Stąd pomysł na...  
bezpłatny e-kurs "Sprawdzone sposoby jak ujarzmić lęk przed porodem", 
na który już w najbliższych dniach 
(a jeśli wyrazicie duże zainteresowanie, to nawet już jutro, tj. w piątek 23. października) 
uruchomimy zapisy :-)

Kurs polegał będzie na tym, że codziennie przez ponad 2 tygodnie na skrzynkę mailową osoby, która się zapisze, będzie przychodziła 1 wskazówka, jak ów lęk przed porodem oswajać.
Jak Wam się pomysł podoba?

2 komentarze:

Unknown says:
at: 23 października 2015 15:56 pisze...

Osobiscie pomysl uwazam za trafiony w 10, tylko jak to ja zawsze 'cos' znajde... i tak dobrze zawsze zostawic informacje jak sie zapisac na ten mailing albo zrobic jakis link klikalny do zapisow zawsze to spore ulatwienie. Mniemam przypuszcza ze powinnam wyslac email na misjamilosci@gmail.com z tytulem tego kursu?
Pozdrawiam,
Marzena

Kasia | Misja miłości says:
at: 23 października 2015 16:24 pisze...

Marzeno, bardzo się cieszę, że pomysł Ci się spodobał :-) Trwa jeszcze ostatni szlif techniczny kursu, a jak tylko się z tym uporam - na blogu będzie głośno, że zapisy ruszyły ;-) Zatem z góry dziękuję za jeszcze chwilkę cierpliwości.
Pozdrowienia,
Kasia

Prześlij komentarz

Ostatnie komentarze

Szukaj na tym blogu

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Follow me on Bloglovin'

Follow on Bloglovin

Tu jesteśmyzBLOGowani.pl