Content

POLECAM:

POLECAM:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.motherlove.pl <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
czwartek, 28 kwietnia 2016

3, 2, 1... start!

Pewnego pięknego dnia, a w sumie to było już ciemno, zadzwonił telefon. To Wojtek. Co on może chcieć? Odkąd oboje wyprowadziliśmy się z rodzinnego miasteczka, to raczej spotykaliśmy się tylko na jakimś grillu, czy przy okazji koncertu zespołu Dyktatura (którego byłam najwierniejszą fanką ;)), stąd ów telefon delikatnie mnie zaskoczył.

"Cześć Kasia. Ty prowadzisz bloga dla mam, nie? Mam propozycję..."

I tak to się zaczęło. Na początku sceptycznie byłam nastawiona do pomysłu, ale im bardziej zgłębiałam temat, tym bardziej czułam, że idealnie się to wpisuje w moją życiową misję miłości. Widząc, że sprawdziło się to w tak wielu krajach Europy, ma się świetnie w USA, dlaczego kobiety w Polsce mają być gorsze?

A z tyłu gowy moje życiowe motto podpowiadało, że: 

"Szczęście to jest to co się zdarza, gdy Okazja spotyka się z Przygotowaniem."

No i decyzja za padła. Wchodzę w to!

Przedsięwzięcie okazało się nie lada wyzwaniem. Od spotkania z Dyrektorem Zarządzającym odpowiedzialnym za rynek europejski, długie prace nad strategią, która miała przekonać założycielkę z US do podjęcia współpracy z nami, po przygotowanie gruntu od zera.

No ale jest. Zrobiliśmy to i tym samym jesteśmy wraz z Wojtkiem gotowi, by z dumą zaprezentować światu nową markę na rynku Polskim, a jest to:
Motherlove to wysokiej jakości, w 100% naturalne produkty do pielęgnacji w czasie ciąży, porodu, karmienia piersią, jak i dla niemowląt, a stworzonych by pielęgnować zarówno duszę, jak i ciało. Mamy nadzieję, że produkty Motherlove przypadną do gustu tym mamom, które świadomie selekcjonują produkty dostępne na rynku w trosce o swoje pociechy i własne ciało.

Zapraszamy do poznania marki bliżej i odwiedzenia naszej strony www.motherlove.eu

A wszystkim życzliwym ludziom z góry bardzo dziękujemy za polecanie naszych produktów, za lajkowanie i udostępnianie naszego fanpage'a:

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Ostatnie komentarze

Szukaj na tym blogu

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Follow me on Bloglovin'

Follow on Bloglovin

Tu jesteśmyzBLOGowani.pl